O nás

Designové studio vzniklo v roce 2012 jako společný projekt Ivo Kramla a Květy Čulejové. Od svého začátku se toto volné sdružení designérů zabývá kreativní činností v oblasti produktového a interiérového designu. Snahou je dát průchod představám designera a vtisknout tak výrobkům vlastní podobu a charakter – odtud plyne také název studia EGGO GO – design jako vyjádření ega, osobnosti, osobitosti, která přichází k zákazníkovi, ke klientovi

  Květa Čulejová

Narozena v Praze. Po absolvování architektury na Českém Vysokém Učení Technickém v Praze v roce 2011 pokračovala ve svých studiích v oboru Průmyslový design na Fakultě Architektury v Praze. Již během studií se začala věnovat praxi v obou oborech.

Ivo Kraml

Narozen ve Vimperku. V roce 1987 absolvoval Stavební fakultu na Českém vysokém učení technickém v Praze. V roce 1993 ukončil studium architektury na Akademii výtvarných umění v Praze u prof. Emila Přikryla. Spolupracoval s ak.arch Kovářem / P.K.ARCHITEKT (1995 – 2000), následně ve volném sdružení architektů ve společnosti Kraml a Brandner Architekti (2001 –2007). O roku 2007 je spolumajitelem architektonické kanceláře Ars Fabrica, s.r.o.