repro systém

Zatímco jiné audiosystémy mohou přinést pouze radost spotřební elektroniky, Sexy Fusion ve spolupráci s Eggogo přidává sofistikovanost umění, péči jako o aristokracii a její vyspělý charakter se odráží v zodpovědnostia štědrosti.
Domov, kde chybí úžasný zvuk a styl je obrovské mrhání potenciálem. Profesionální studiové koaxiální reproduktory Sexy Fusion nabízejí celou řadu výhod a odlišností oproti tradičním audiosystémům. Ultranízké zkreslení, přirozená reprodukce v celé šířce pásma a schopnost širokoúhlého podání z nich činí jasného šampiona pro jakýkoliv interiér.

Limitovaná řada reproduktorů Sexy Fusion ve specielním designu čelní desky byla navržena studiem Eggogo pro milovníky výjimečných produktů, kde se snoubí vrcholné technické provedení společnosti Sexy Fusion s moderním designem v kvalitních přírodních materiálech, což přináší zcela netradiční kombinaci. Viditelný povrch desek je pravděpodobně nejvíce charakteristickým vyjádřením inspirace přírodou. Specielně tepelně upravené dřevo je opravdu extravagantní s mimořádně vzrušující intenzitou barvy v samotném dřevě, vytváří tak živý vzhled povrchu, kdy každý kousek je neopakovatelný a jedinečný.

Reproduktory v limitovaném provedení si můžete prohlédnout v showroomu prestižní značky Bedeur na pražské Vinohradské třídě č.41, která se specializuje na luxusní vybavení ložnic a nabízí sofistikované postele se špičkovými vlastnostmi pro náročné klienty.

 

repro system

repro system
repro system
repro system
repro system
repro system repro system repro system repro system