Vibration

Produktem s názvem vibration je taburetka se zabudovaným bluetooth reproduktorem v minimalistickém designu, která je díky bezdrátové technologii a akumulátorovému dobíjení určena k umístění libovolně v otevřeném prostoru, kde díky vysokokapacitní baterii vydrží na jedno nabití hrát až 7 dní v kuse nonstop. Do vibration je integrována funkce automatického vypnutí, programování časovače stejně jako ochrana před vybitím baterie a indikace jejího vybití. Díky osazení vibration soustavou otočných koleček je možné po uchopení rukou za madlo s logem z pravé kůže a ručním obšitím bez velké námahy posouvat vibration po podlaze libovolně v prostoru. Viditelný reliéfní povrch vibration je opracovaný CNC technologií.

Zkušenými odborníky dimenzovaná konstrukce, zajištující dobrou nosnost, stabilitu a uživatelský komfort je spolu s použitou technologií vícesměrných dvoupásmových reproduktorů s vysokým výkonem a kvalitním zvukem jednoznačným adeptem pro každý prostor – pro rodinnou pohodu, párty, do haly, manažerské kanceláře.
Ovládání vibration je velmi jednoduché, pomocí technologie bluetooth ji lze spárovat s každým mobilním telefonem nebo tabletem.

Pro přehrávání lze použít aplikaci, kterou dodává výrobce reproduktorů, nebo lze po spárování přehrávat hudbu z různých veřejně dostupných serverů či jiných zdrojů bez použití aplikace. K ozvučení je použita sada 2 podhledových dvoupásmových reproduktorů 100W se zesilovačem 2x20W Dexon JPM 2021.

Napájení zesilovače je řízeno zakázkovou řídící deskou modulu pro řízení napájení vibration. Zdrojem napájení je zabudovaná gelová 12V baterie, napájet lze i ze sítě. Řídící desku řídí jednočipový procesor výrobce Atmel řady AVR. Vhodně zvolená baterie umožňuje na jedno nabití provoz aktivní reprosoustavy až 7 dnů. Do vibration je integrována funkce automatického vypnutí, programování časovače stejně jako ochrana před vybitím baterie a indikace jejího vybití.

Zatímco jiné audiosystémy mohou přinést pouze radost ze spotřební elektroniky, jiné taburetky mohu přinést pouze pohodlí sedacího nábytku, eggogo přidává sebevědomě sofistikovanost řešení.

Inovace, to je vibration… Minimalisticky designový a v kvalitních přírodních pohledových materiálech pojatý mobilní nábytkový prvek interiéru spojuje dvě funkce a sice funkci příležitostného sedacího nábytku ve formě taburetky s funkcí ozvučení prostoru bezdrátovým reproduktorem s integrovanou baterií. Prvek je mobilní a lze jej jednoduše posouvat po ploše, tedy krom fáze dobíjení baterie s výdrží provozu až 7 dnů není spojen žádným kabelem, který by vytvářel bariéru. Proto je výhodou tohoto prvků umístěn ve volném prostoru, aniž by uživatele omezoval. Taburetka se promění v reproduktor a naopak. Taburetku si mohou sednout zády dvě osoby. Protilehlá čela, kryjící dvoupásmové reproduktory, potažením látkou v bílé nebo černé barvě asociují rovnováhu jing a jang. .

vibration

vibration
vibration
vibration
vibration
vibration
vibration
vibration
vibration vibration vibration vibration vibration vibration vibration